suns
system network data news bugtraq
sexy unix security project
bugtraq > raditaji.lv nedienas (papildināts) (13) 23.02.2012 16:47
Pirms kāda laika radās interese papētīt savas mājas tāmi. Tā kā esmu Rīgas namu pārvaldnieka klients, vienīgā iespēja ar to iepazīties bija, izmantojot mājaslapu raditaji.lv. Iepazinos, sabēdājos, ka no jaunā gada vairākām pozīcijām tāmē ir paaugstināti tarifi. Ienāca prātā paskatīties, kādas ir tāmes kaimiņu mājām, un salīdzināt tās ar savējo. Kaitināja arī tas, ka lapā ievietotās līkās javaskripta animācijas dedzina nost manu kompi.
read more »
/ petruha - http://petruha.bsd.lv/ /
bugtraq > Backdoor OpenBSD IPSEC stekā? (0) 15.12.2010 17:18
Iespējams, ka 2000-2001. gada laikā OpenBSD IPSEC stekā bijušie OpenBSD izstrādātāji, kuri tobrīd strādāja uzņēmumā NETSEC, pēc FIB pasūtījuma ir ielikuši vairākus backdoorus, vakar paziņoja Theo de Raadt, atsaucoties uz vēstuli, ko tas saņēma no Gregory Perry, publicējot paziņojumu openbsd-security-announce listē.
read more »
/ petruha - http://petruha.bsd.lv/ /
bugtraq > hackers.lv atvērto durvju epopeja (6) 03.06.2008 23:47
Šodien no anonīmas epasta adreses šodien saņēmu neparastu epastu. Šķiet, viss sākās ar Butcher postu blogā par hackers.lv uzturētāju bezkaunību, bet beidzās ar to, ka manā epasta kastē tās pašas dienas vakarā jau atradās hackers.lv mājaslapas un foruma datubāžu dumpi.
read more »
/ petruha - http://petruha.bsd.lv/ /
bugtraq > Valsts iestāžu mājaslapu drošības problēmas (47) 12.10.2007 19:35
Kādu vakaru intereses pēc izdomāju paskatīties, cik tad drošas ir mūsu valsts iestāžu mājaslapas. Par mērķi izvirzīju atrast katrā mājaslapā vismaz vienu SQL injekciju un vienu XSS caurumu, uz vienu mājaslapu kopā netērējot vairāk par 5-10 minūtēm. Meklēju tikai līdz pirmajai SQL injekcijai vai XSS, pārējo lapu nepārbaudot.
read more »
/ petruha - http://petruha.bsd.lv/ /
bugtraq > Jauna attālināta OpenBSD ievainojamība (0) 14.03.2007 11:19
Core Security Technologies paziņoja, ka pēdējais OpenBSD ielāps, kas attiecās uz ICMPv6 pakešu apstrādi, novērš daudz nopietnāku drošības problēmu nekā sākotnēji tika paziņots.
read more »
/ petruha - http://petruha.bsd.lv/ /
« archive »
« back

valid xhtmlvalid css